Kontakt: +420 603 414 753

VOŠ herecká

Vyšší odborná škola herecká s.r.o.

Škola zahájila svoji činnost v červnu 1994 v Praze. Jde o soukromou školu založenou v rámci systému českých vyšších odborných škol, jež umožňuje složení absolventské zkoušky a získání diplomu akreditovaného státem.

Škola sídlila do poloviny měsíce listopadu 2006 v budově historické radnice v Michli (Praha 4), která byla rekonstruována a adaptována pro potřeby školy. V současnosti sídlí v Hadovité ulici (Praha 4), kam se po stavebních úpravách přestěhovala do areálu bývalé mateřské školy. Mimo to pro speciální výuku, jako je akrobacie a práce s mikrofonem, pronajímá prostory v budovách s příslušným vybavením.

Vyšší odborná škola herecká má za sebou již jedenáct absolventských ročníků; řada bývalých studentů nalezla po absolutoriu angažmá v renomovaných pražských či regionálních divadlech (P. Mikeska, R. Zima, T. Kostková, M. Šimůnek a další), jiní vykonávají práci hlasatelů a moderátorů na veřejnoprávních i soukromých televizních a rozhlasových stanicích. Za všechny jmenujeme např. Kláru Doležalovou, Laďku Něrgešovou, Aleše Cibulku a Michaelu Jendruchovou.

V současnosti má Vyšší odborná škola herecká 97 studentů ve dvou tříletých specializovaných programech vyššího odborného vzdělávání.

Podrobnější informace najdete na www.vosherecka.cz


INFORMACE

Pokladna je otevřena hodinu před představením


Rezervace je nutno vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení, jinak propadají.


Rezervovat vstupenky telefonicky +420 603 414 753.


Telefonní rezervace provádějte v dostatečném předstihu v pracovních dnech, o víkendu dvě hodiny před představením


Zakoupit vstupenky ONLINE

Nadcházející představení

žádné představení