Kontakt: +420 603 414 753

Konec sezony 2015/2016

Konec sezony 2015/2016

filip (107)Vážení diváci,

letošní sezona je úspěšně za námi.
Tu čistě divadelní jsme úspěšně zakončili obnoveným představením „Průstřel Rackem“, ovšem tentokrát v netradičním obsazení.

Náhlá absence herečky Alexandry Pereiry byla vyřešena alternací v podání samotné režisérky inscenace a přední české herečky Kristýny Frejové. Ta se nového a těžkého úkolu, který napříč všemi dějstvími obsahuje takřka všechny hlavní role, ujala s velkým respektem a profesionalitou. Protože je všeobecně známo, že hraní si ve vlastním režírovaném kusu není nikdy jednoduché. Ba naopak.

RACEK ZAKONČENÍ

I tentokrát představení sklidilo veliký aplaus, který donutil herce k opakovanému návratu na jeviště při závěrečné děkovačce, opět takřka ve vyprodaném sále.

BAZAR 2Ovšem definitivně provoz Pidivadla zakončil až náš Off program, který na samotném závěru nabídl „Bubble Bazar“ ‒ charitativní bazar stylového oblečení a módních i bytových doplňků.

Toho se pro veliký zájem dočkáme nejspíše znovu v příští sezoně, pravděpodobně už na podzim. Nutno podotknout, že nás velmi těší zájem právě o výše zmíněný Off program, který pravidelně navštěvujete.

 

 

Co dodat závěrem? Možná trošku otřepané, ale skutečně od srdce upřímně myšlené věty: Přejeme vám krásné, pokud možno klidné léto a těšíme se na vás opět v příští sezoně 2016/2017, která startuje v září, a která bude mít opět co nabídnout. Čekají vás další nové inscenace včetně nové, připravované velkolepé pohádky/muzikálu Sněhová královna v režii Jiřího Hajdyly, která bude mít premiéru tento podzim. O tom ale více později.

Dovolte nám tedy ještě jednou popřát vám krásné prázdniny a děkujeme za dosavadní podporu a zájem v uplynulé sezoně.

Vedení Pidivadla
Lucie Radimerská a Jakub B. Beran

autor: Jakub B. Beran


INFORMACE

Pokladna je otevřena hodinu před představením


Rezervace je nutno vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem představení, jinak propadají.


Rezervovat vstupenky telefonicky +420 603 414 753.


Telefonní rezervace provádějte v dostatečném předstihu v pracovních dnech, o víkendu dvě hodiny před představením


Zakoupit vstupenky ONLINE

Nadcházející představení

žádné představení